Nižšie nájdete prihlasovací formulár pre účasť v základnom výcviku TIR. Prosím venujte pozornosť vypisovaniu jednotlivých polí:

  • kompletná adresa vrátane ulice, čísla, mesta a PSČ
  • ak chcete vystaviť faktúru uveďte prosím meno právnickej osoby, sídlo - ulica, mesto a PSČ, IČO a DIČ (pozn. nie sme platcami DPH)
  • v krátkosti popíšte svoju motiváciu k výcviku
  • stiahnite si informovaný súhlas k výcviku (viď nižšie link na PDF súbor so súhlasom), starostlivo si ho prečítajte; na formálne zaradenie do výcviku bude nutné ho vytlačiť, vypísať, podpísať, naskenovať a zaslať ho mailom na info(zavinac)itir.sk (zasielate ho až po vyzvaní zo strany organizátora, pri vypisovaní prihlášky ho t.č. nie je ešte potrebné zaslať, ale je potrebné ho mať prečítaný a súhlasiť s podmienkami, vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá). V prípade, že nespĺňate podmienky na 100 %, ale napriek tomu si myslíte, že by ste výcvik mali a mohli absolvovať - dajte nám mailom vedieť, dohodneme si telefonickú konzultáciu a preberieme vašu situáciu individuálne.
  • začiarknite súhlasy so spracovaním osobných údajov, tieto údaje sa použijú len na evidenciu uchádzačov a informovanie o prípadných organizačných zmenách
TIR Informovaný súhlas.pdf
TIR výcvik prihlasovací formulár